Про комплекс
Про комплекс

Неможливо побудувати щось нове, керуючись старими поглядами. Ми відміняємо архаїку, створюючи місто нашої мрії. 

 

 

Riel City – це життєвий простір, а не житловий комплекс. І у нас живуть люди, а не «мешканці». Наша філософія – більше часу на території, для чого і створена відкрита інфраструктура. 

 

 

Весь простір Riel City вільний від авто і пронизаний широкими доріжками для пішоходів.

 

Виходьте з квартир частіше, прогулюючись зеленим сквером, а потім відпочивайте на численних арт-лавах. Або займіть цілу альтанку, якщо у вас велика компанія. Після відпочинку випробуйте зону воркауту, а якщо вийшли вигуляти собаку - стовпи з дог-пакетами і собачі урни до ваших послуг.  

Для дітей ми будуємо власний садок та 6 дитячих майданчиків.  

 

 

Увесь простір освітлений ліхтарями з власними фотоелементами, тому платити за освітлення території не потрібно.  А якщо у вас електрокар – у підземному паркінгу ви знайдете зарядні станції. І, звичайно, вся територія доступна для людей з особливими потребами.

 

Запрошуємо всіх до життєвого простору Riel City!

 

Енергоощадні квартири в ЖК Riel City

Система енергоощадних квартир в ЖК Riel City дозволяє економити на комунальних до 15%, за рахунок детальної статистики споживання ресурсів і передбачає встановлення спеціального обладнання, як поквартирно, так і в будинку.


Поквартирно будуть встановлені:

  • Розподільчі коробки у кількості 3 шт.
  • Кабель між розподільчими коробками.


В будинку буде встановлена:

  • Розумна система збору та передачі показань лічильників.


Можливості, які будуть доступні мешканцям ЖК Riel City:

  1. Показники лічильників передаються в служби автоматично.
  2. Мешканець може бачити інтенсивність використання ресурсів у додатку в реальному часі.
  3. Можна аналізувати статистику витрат за будь-який обраний період.
  4. Контролювати витрати можна дистанційно, з будь-якої точки світу. Це актуально для тих, хто здає квартири в оренду або піклується про літніх батьків.


Показник 15% економії наводиться згідно низки європейських досліджень. Найбільш авторитетним дослідницьким центром є німецький інститут Франгоуфера, що вивчає питання енергоефективності.

Водночас, за бажанням, мешканці зможуть дозамовити, спеціальний кульовий кран на опалення та бездротовий термостат – це дозволить збільшити суму заощаджень до 40%. Крім того, додатково можна замовити систему антипотопу, яка складається з кульвого крану на холодну та гарячу воду, а також бездротового датчику протікання.

Користуватися системою легко – вам необхідно лише завантажити мобільний додаток. Доступний інтерфейс, не відволікає на рекламу, не має вбудованих платних сервісів, швидкий доступ в 1 клік до важливих опцій системи, незалежно від того, де ви знаходитесь.

Система абсолютно безпечна, а ваші показники захищені одразу на кількох рівнях - всі дані зашифровані банківським ключем AES-128 При спробах вторгнення, користувач отримує сповіщення і комутаційний модуль, при спробі зламу, одразу припиняє свою роботу.

Економія, легкість у використанні, безпечність та комфорт – все це про систему енергоощадних квартир в ЖК Riel City.

Зворотній зв’язок
Залиште свій номер телефону, наш менеджер зв`яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо за заявку!
Чекайте на дзвінок